Telelaud

Telelaud – RFID süsteemi ja spetsiaalsete kiibistatud mängukaartidega varustatud 10 kohaline pokkerilaud (mõõdud 1,5 m x 3 m), mis võimaldab tarkvaral ära tunda ja kuvada ekraanile mängijate taskukaardid ning flopikaardid. Lisaks on laud varustatud viie kaameraga (neli laua küljes ja üks ülaltvaates), et edastada pilti mängijatest ja lauast. Viimastel turniiriülekannetel oleme kasutanud lisaks kuuendat kaamerat saalist ülevaatepildi näitamiseks. Telelaud on Eesti pokkeri leivanumber.

Pealmine laua katteplaat on vahetatav. Hetkel on olemas plaadid Pafi, Triobeti/NordicBeti ja GamingHill/NordicBeti logodega.

Laud on valgustatud prožektoritega.

Otseülekanne internetti toimub 15 minutilise viivitusega. Embed-koodi abil on võimalik videoaken lisada teie poolt valitud veebilehele. Kogu ülekanne salvestatakse ja on hiljem internetis järelvaadatav.

Helitehniline lahendus – laual on üldmikrofon heli edastamiseks, diileril on eraldi peamikrofon. Lisavõimalusena saab kasutada ühte või mitut käsimikrofoni kommenteerimiseks, intervjuudeks jne.